Kolejne zatrzymane prawa jazdy przez olsztyńską grupę SPEED

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci z grupy „SPEED” w niespełna cztery godziny na jednej ulicy zatrzymali sześciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Sprawcy wykroczeń oprócz utraty uprawnień, otrzymali wysokie mandaty i punktu karne.

W poniedziałek (17.05.2021r.) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wchodzący w skład grupy „SPEED” sprawdzali czy kierujący stosują się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

W niespełna cztery godziny zatrzymali sześciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzistą okazał się 36-letni kierowca BMW, który jechał z prędkością 137 km/h w miejscu obowiązującego ograniczenia do 50 km/h. Wszyscy kierowcy za popełnione wykroczenia stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Nie obyło się również bez surowych mandatów i punktów karnych.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się