Zapowiedzi wydarzeń

Kizo wystąpi na Kortowiadzie!

Future is coming – to hasło tegorocznej Kortowiady. 63. edycja wyjątkowych Olsztyńskich Juwenaliów potrwa od 22 do 25 maja i sprawi, że Kortowo wypełni się świętującymi studentami. Organizatorzy już od kilku miesięcy ujawniają artystów, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia.

Bogaty skład koncertowy Kortowiady 2024

Już na ten moment line-up jest bardzo różnorodny – oprócz Darii Zawiałow, Margaret czy duetu Kwiat Jabłoni i zespołu Wilki na Scenie Głównej Kortowiady 2024 wystąpi także PRO8L3M, Lordofon, a także Dwa Sławy x Mielzky x Pers. Dziś ujawniono kolejnego reprezentanta polskiej sceny rapowej – Kizo wystąpi w maju na Plaży Kortowskiej!

Kizo po raz pierwszy zagra na Kortowiadzie

Kizo to raper i autor tekstów, jeden z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia, o czym świadczą wyróżnienia w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt. Jego najnowszy krążek, „Patocelebryta”, znalazł się na szczycie list sprzedażowych i pokrył podwójną platyną, a pochodzący z płyty singiel „TAXI” ogłoszono najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify w 2023 roku.

Kolejnych informacji na temat artystów, których występy zaplanowano na Kortowiadę 2024 można się spodziewać już za 2 tygodnie, czyli 30 stycznia, tradycyjnie o 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*