Sport

Kolejne zawody w ramach Grand Prix zBiegiemNatury

W sobotę, 14 grudnia nad Jeziorem Długim w Olsztynie odbędą się 3. z cyklu 6. zawodów w ramach ogólnopolskiego cyklu Grand Prix zBiegiemNatury.

 Zapisy do biegu odbywają się poprzez elektroniczny formularz dostępny TUTAJ. Internetowe zapisy zostaną zamknięte w środę, 11 grudnia o godzinie 23:59. Po tym terminie możliwość zapisania się na bieg będzie jeszcze w dniu zawodów (opłata startowa wynosi wtedy 20 zł). Młodsze pokolenie startujące w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury” rejestruje się do startu zawsze w dniu zawodów.

Plan minutowy zawodów w Olsztynie:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; biuro zawodów będzie zlokalizowane w okolicy startu biegu;

09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;

09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;

10:00 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;

11:00 – start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;

ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;

11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Dotychczas niepokonany w Olsztynie jest Wojciech Kopeć, który wygrał już dwa biegi (jego wynik z poprzednich zawodów to 16:53). Wśród pań rywalizacja wygląda nieco ciekawiej, bowiem po jednym zwycięstwie na koncie mają Marta Barcewicz (19:32) – najlepsza podczas ostatniego biegu oraz Martyna Konarzewska (18:40) – pierwsza na mecie podczas inauguracji obecnej edycji.

 

Źródło: zbiegiemnatury.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*