Ciekawostki

Mieszkańcy będą mogli udowodnić, że „Olsztyn is also happy”

Już jutro (12 stycznia) uśmiechnięci, roztańczeni mieszkańcy Olsztyna będą mogli udowodnić, że ich miasto jest „Happy”.

Jutro od godz. 9.00 na ulicach Olsztyna rozpocznie się nagrywanie teledysku do utworu „Happy” Pharella Williamsa. Organizatorzy nagrania utworzyli wydarzenie na Facebooku, w którym zapraszają wszystkich chętnych do udziału w akcji.

Oryginalny teledysk Pharella Williamsa

Na stworzenie olsztyńskiej wersji klipu wpadł Paweł Melnyk, który po obejrzeniu oryginalnej wersji teledysku wpadł na pomysł aby  nakręcić własną wersję spotu. Wcześniej swoje wersje spotu nagrały takie miasta jak Paryż, Amsterdam, Kraków, Warszawa i Trójmiasto.

Po oglądnięciu tego klipu pomyślałem sobie dlaczego by nie zrobić czegoś takiego w Olsztynie. Przecież jest tutaj tyle ciekawych miejsc i pozytywnych ludzi, tylu studentów, którzy zapewne chcieli by podzielić się swoim uśmiechem, tańcem i być po prostu happy, mimo że sesja tuż tuż.

Uważam, że jest to świetny sposób na promocje Olsztyna. Nakręcenie takich pozytywnych ludzi w najbardziej ciekawych miejscach Olsztyna w tle, jest kreatywnym sposobem na pokazanie stolicy Warmii i Mazur – powiedział Paweł Melnyk.

Na miejsce nagrywania spotu wyznaczono między innymi: Stare Miasto, Kortowo, Teatr Jaracza, Planetarium, Hala Urania, Park linowy i wiele innych charakterystycznych dla miasta miejsc.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/258763654288883/

Krakowska wersja klipu Pharrella Williamsa – Happy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*