„JA – obywatel Unii Europejskiej” – konkurs dla uczniów na najlepszy film

- Kategoria: Ciekawostki
0

Jakie korzyści płyną z naszej obecności w UE? Jak zmieniło się Twoje najbliższe otoczenie dzięki środkom unijnym? A może UE bezpośrednio zmieniła Twoje życie? Nakręć 60-sekundowy film telefonem komórkowym/tabletem i pokaż co dla Ciebie ważne we wspólnocie europejskiej! Zawalcz o wyjazd studyjny do Brukseli!

Celem filmu jest pokazanie mieszkańcom regionu pozytywnych aspektów ponad 10-letniej obecności Polski w strukturach Unii Europejskiej oraz zachęcenie do aktywnego i świadomego uczestnictwa w wydarzeniach społeczno-politycznych we wspólnej Europie.

Konkurs jest adresowany do 3-osobowych zespołów uczniowskich klas I-II szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego.

To już trzecia edycja konkursu promującego wiedzę o Unii Europejskiej. W tym roku partnerem Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia br.

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu