Ciekawostki

iRobot z wizytą na plaży w Olsztynie

iRobot Corporation, amerykański pionier w dziedzinie produkcji nowoczesnych robotów, ponownie pojawił się na najpopularniejszych polskich plażach. W ramach Projektu Plaża i obchodów 25-lecia firmy amerykańskie roboty odwiedziły do tej pory 7 miejscowości. Finalnym 8. przystankiem jest plaża miejska w Olsztynie, gdzie wczasowicze będą mieli niepowtarzalną okazję poznać bliżej produkty iRobot.

W dniach 21-23 sierpnia iRobot odwiedzi Olsztyn w ramach Projektu Plaża TVN. Integralną częścią Miasteczka będzie ponownie Strefa iRobot. Tematem przewodnim obecności amerykańskiej firmy są obchody jej 25-lecia. Przez 3 weekendowe dni plażowicze będą mogli uczestniczyć w szeregu licznych animacji i konkursów zorganizowanych przez iRobot, w których do wygrania będzie m.in. iRobot Roomba. Uczestnicy Projektu Plaża będą mogli przyjrzeć się robotom z bliska poznając zastosowane
w nich rozwiązania technologiczne, które pomagają w codziennym życiu.

Strefa iRobot w Miasteczku TVN będzie podzielona na dwie części:
• Strefę Wiedzy, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z domowymi, robotycznymi pomocnikami, w tym najnowszymi modelami iRobot Roomba serii 800, iRobot Scooba 450, iRobot Braava 380t oraz innymi produktami marki, które pomagają ludziom, w tym z robotem militarnym FirstLook.
• Strefę Zabawy, gdzie chętni będą mieli okazję do wzięcia udziału w licznych animacjach oraz konkursach z nagrodami.

Główną atrakcją programu będzie pokaz super lekkiego i wytrzymałego robota zwiadowczego FirstLook, który wykorzystywany jest na całym świecie m.in. do ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Nie może zabraknąć popularnych w Polsce robotów sprzątających ułatwiających codzienną egzystencję. Ideą wszystkich produktów firmy iRobot jest pomaganie ludziom w nielubianych obowiązkach, oszczędzając w ten sposób ich czas i pieniądze.
Plażowicze będą mieli możliwość stworzenia unikatowego działa sztuki przy pomocy malującego robota Roomba oraz okazję, aby wziąć udział w wyścigach robotów.

Strefa iRobot będzie otwarta od piątku do niedzieli w godz. 9:00 – 17:00 na plaży miejskiej OSiR.

O iRobot Corporation

Amerykańska firma iRobot projektuje i buduje roboty, które zmieniają rzeczywistość. Projektowane przez firmę roboty domowe pomagają ludziom szukać inteligentnych sposobów na sprzątanie, a roboty przeznaczone dla administracji publicznej i przemysłu pomagają chronić ludzi w strefach niebezpiecznych. Roboty konsumenckie i wojskowe cechuje iRobot Aware ®, czyli system inteligencji robota – opatentowana technologia wprowadzająca zaawansowane rozwiązania w dziedzinie nawigacji, poruszania się, sterowania i sztucznej inteligencji. Po więcej informacji na temat iRobot zapraszamy na stronę: http://www.irobot.pl/.

O DLF Sp. z o.o.

Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń iRobot w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: iRobot, Stadler Form, Robomow, Crock-Pot.

Źródło: mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*