WiadomościZapowiedzi wydarzeń

III Olsztyński Marsz Równości z darmową imprezą w Antałku

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, przez miasto przejdzie po raz trzeci Olsztyński Marsz Równości. Po nim olsztynianie i olsztynianki będą mogli pobawić się za darmo w Antałku – w planie imprezy m.in. karaoke oraz występy drag queens.

Marsz równości w Olsztynie rozpocznie się w sobotę o godz. 12:00 przy Muzeum Nowoczesności w Parku Centralnym, choć już od godz. 11:00 będzie można zajrzeć do stoisk organizacji pozarządowych i sklepów z produktami o tematyce LGBT+. Po samym przemarszu, który dotrze do Kortowa, organizatorki zapraszają do klubu studenckiego Antałek (ul. Oczapowskiego 9) na afterparty. Dzięki inicjatywie Olsztyński Bunt wstęp na imprezę jest wolny.

– Opłacenie wszystkich biletów przez Olsztyński Bunt dało nam nowe możliwości organizacyjne – mówi Agata Szerszeniewicz z Olsztyńskiego Marszu Równości. – Dzięki temu mogłyśmy otworzyć nasz jedyny i oficjalny after na osoby, które ze względów ekonomicznych nie mogłyby sobie pozwolić na zapłacenie za wejście. Będziemy też kontaktowały się z osobami, które zakupiły już bilet. Mają one pierwszeństwo w wejściu na after i zostanie zaproponowany im zwrot. Gorąco zachęcamy do udziału w III Olsztyńskim Marszu i w afterze w Antałku. Nie może was tam zabraknąć!

Wstęp do Antałka będzie możliwy już od 14:00, gdzie osoby uczestniczące będą mogły odpocząć i wziąć udział np. w QueerQuiz. Samo afterparty rozpocznie się karaoke o godz. 17:00. Punktem kulminacyjnym będzie Drag Show, podczas którego wystąpią drag queens takie jak: Kitty, Kylie Wenner, Crystal Bright, Avrill De Mon i Luna Park – ona jednocześnie wcieli się w roli DJ-ki.

 

III Olsztyński Marsz Równości

okolice Muzeum Nowoczesności

Park Centralny

godz. 11:00 otwarcie stoisk

godz. 12:00 początek przemarszu

godz. 14:00 otwarcie klubu Antałek

godz. 17:00 oficjalne rozpoczęcie afterparty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*