Na sygnale

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kołobrzeskiej [Nagranie ITS]

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kołobrzeskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu autem dostawczym, doprowadzając do zderzenia. Kierowcy byli trzeźwi, dwie osoby trafiły do szpitala.

W czwartek (21.11.2019) wcześnie rano doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kołobrzeskiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 21-letnia kobieta kierująca osobowym audi nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w dostawczego mercedesa, za którego kierownicą siedział 54-letni mężczyzna.

W wyniku zdarzenia został uszkodzone oba pojazdy, elewacja pobliskiego budynku, stojący obok kiosk oraz sygnalizator świetlny. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Kierująca audi i jeden z pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala.

3546747

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującej audi i wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, ostrożność i rozwagę. Szczególnie teraz, gdy jesienna aura sprawia, że warunku na drodze są zmienne i bardziej niebezpieczne.

Źródło: KWP Olsztyn (aj/tm)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*