Grand Prix Pucharu Polski w Pływaniu

Już po raz trzeci najlepsi polscy pływacy wezmą udział w finałowych zawodach Grand Prix Pucharu Polski, które odbędą się w WCRS Aquasfera w dniach 24-25 maja.

Organizatorzy liczą, że impreza zgromadzi ponad pół tysiąca osób (m.in. zawodnicy, działacze, szkoleniowcy), a wśród nich pojawi się około 400 pływaków. Z czołowych polskich zawodników w Aquasferze zobaczymy Aleksandrę Urbańczyk, Radosława Kawęckiego i Pawła Korzeniowskiego. Nasze zawodniczki reprezentujące AZS UWM Olsztyn-Joanna Zachoszcz i Manuela Wikieł mają duże szanse na znalezienie się w pierwszej szóstce Grand Prix.

Zawody odbędą się pod patronatem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, na zlecenie Polskiego związku Pływackiego zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Polski Związek Pływacki.

W sobotę pływacy startują o godz. 9.00 i 17.00, natomiast w niedzielę zaczynają zmagania o godz. 9.00. Wstęp na zawody finałowe Grand Prix Pucharu Polski w Pływaniu jest bezpłatny.

 

Źródło: OSIR Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych