Google Polska: Nowe zdjęcia Olsztyna już na Street View

- Kategoria: Ciekawostki
0

Samochody Street View dotarły również do Olsztyna, dzięki czemu na platformie można już podziwiać zaktualizowane zdjęcia Olsztyńskiego Parku Naukowo Technologicznego, Galerii Warmińskiej, nowych zabudowań na ul. Leśniej i wielu, wielu innych.

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google, dzięki której nasi użytkownicy mogą oglądać zdjęcia 360 stopni ulic i miejsc użyteczności publicznej z perspektywy przechodnia. Ostatnie zdjęcia Polski robione były w 2014 roku. Od tamtego czasu wiele się w polskich miastach zmieniło, dlatego bardzo miło nam ogłosić, że do Map Google, trafiły właśnie ujęcia wykonane w 2017 i 2018 roku.

Na zdjęciach Street View twarze przechodniów i numery rejestracyjne pojazdów są rozmyte. Jeżeli jednak ktoś zauważy jakiś błąd, może łatwo wskazać zdjęcia, które z jakiegoś powodu uznajecie za nieodpowiednie, klikając link „Zgłoś problem”, znajdujący się w prawym dolnym rogu w wersji Map Google dla komputerów.

Więcej informacji o Street View na stronie www.google.pl/streetview.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się