Kultura

eKulturalni i MOK Olsztyn zapraszają na grę miejską

Zagraj w mobilną grę miejską i odpowiedz na pytania związane z regionem. Do zabawy zaprasza Centrum Spotkań Europejskich Światowid i portal eKulturalni.pl.

Zagraj w grę miejską w Giżycku, Olsztynie i Ełku
Pierwszy etap gry polega na odwiedzaniu wskazanych miejsc i odpowiadaniu na związane z nimi pytania – mówi Zuzanna Gajewska, autorka projektu. – Gracz otrzyma punkty za dotarcie do celu i prawidłowo rozwiązane zadanie. Druga część to artykuł stworzony na bazie informacji, które gracz pozna w trakcie zabawy.

Gra toczyć się będzie w Giżycku (10 lipca), Olsztynie (11 lipca) i Ełku (12 lipca)

Aplikacja do gry jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i posiadających GPS – mówi Zuzanna Gajewska. – Przy rozpoczęciu gry trzeba podać swój adres e-mail. Na ten sam adres należy założyć konto na portalu eKulturalni.pl w celu zamieszczenia artykułu. W trakcie gry połączenie z Internetem nie jest konieczne. Dostęp do sieci jest jednak niezbędny, by pobrać aplikację, przesłać wyniki i artykuł.

Grę można pobrać bezpośrednio ze strony Google Play
https://play.google.com/store/search?q=ekulturalni&c=apps&hl=pl

We wszystkich miastach wspólne granie rozpocznie się w samo południe. W Olsztynie gracze spotkają się na Targu Rybnym, w Giżycku – pod Giżyckim Centrum Kultury, w Ełku – przy Marinie, obok pubu Smętek. Na graniu się nie skończy. Po południu w centrum miast będzie można spotkać graczy w niecodziennych sytuacjach.

– Będziemy promowali imprezy naszych lokalnych parterów, czyli ośrodków kultury. Niech więc nikt nie będzie zaskoczony, gdy zobaczy wielkie bańki mydlane, flash moba czy osoby rozdające ulotki o najbliższym wydarzeniu kulturalnym w danym mieście – dodaje Zuzanna Gajewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*