„Dobry dizajn to dobry interes” – rekrutacja dla firm z Warmii i Mazur

- Kategoria: Wiadomości
0

„Dobry dizajn to dobry interes” – o tym będą mogły przekonać się firmy z Warmii i Mazur, reprezentujące branże: spożywczą, meblarską i turystyczną, które wezmą udział w projekcie „Szybkowar dizajnu – wsparcie szkoleniowo-doradcze dla MŚP Warmii i Mazur w innowacyjnym rozwoju”.

Dzięki inicjatywie trzech organizacji tworzących Partnerstwo, tj. Stowarzyszeniu Wzornictwa Przemysłowego Warmii i Mazur z Olsztyna, Parkowi Naukowo – Technologicznemu w Ełku oraz  firmie projektowej AP DIZAJN Agata Zambrzycka, przedsiębiorstwa  z regionu będą mogły podnieść swoje kompetencje w zakresie wykorzystania dizajnu.

Celem projektu jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorstw z sektora małych i średnich przedsiębiorstw we wdrażaniu wzornictwa poprzez:

  • przeprowadzenie dokładnej analizy potencjału wzornictwa,
  • szkolenia z obszaru wzornictwa oparte głównie o metody warsztatowe,
  • organizację bezpośrednich spotkań przedsiębiorstw z projektantami i ekspertami wzornictwa celem wypracowania konkretnego rezultatu na rzecz przedsiębiorstwa.

W ramach projektu przewidziano wsparcie dla 18 firm (po 6 firm z 3 branż). Rekrutacja trwa do 17 stycznia 2014r.

Więcej szczegółowych informacji na stronie:  www.wpwim.pl

 Źródło: wpwim.pl

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż