Dawid Podsiadło zaśpiewał na dachu autobusu Red Bull Tour Bus w Olsztynie

fot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool

Historia zatoczyła koło i Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło na pokładzie zakończył właśnie swoją ósmą trasę. Tegoroczny tour obejmował siedem przystanków w miastach wyłonionych w wyniku głosowania internautów. Po sześciu niesamowitych koncertach czas na ostatni występ – tym razem w Olsztynie.

To już końcowy przystanek na tegorocznej trasie Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło na pokładzie. Ostatni z siedmiu koncertów odbył się na plaży w Kortowie. Sumienność tutejszych fanów sprawiła, że Olsztyn znalazł się w czołówce jeśli chodzi o ilość oddanych w konkursie głosów. Najbardziej zaangażowana część publiczności etapami wyczekiwała koncertu od momentu jego ogłoszenia przez gromadzenie się przed bramami eventu do zajęcia miejsc w pierwszych rzędach pod sceną Red Bull Tour Bus.

podisadlo-red-bull-tour1
fot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool

Gdy dzień powoli układał się do snu Dawid wraz z bandem ostatni raz wspinali się na dach sceny Red Bull Tour Bus. Podczas ponad godzinnego występu zespół zaprezentował kalejdoskop numerów, głównie skupiając się na piosenkach z ostatniego krążka ”Annoyance and Disappointment”. Rozkołysana publiczność chętnie śpiewała wraz z artystą takie hity jak na przykład “Forest” czy “W Dobrą Stronę”.

Tłumnie zgromadzeni fani entuzjastycznie reagowali na kolejne utwory. Zapewne fantastyczna atmosfera przyczyniła się do tego, że Podsiadło z chęcią zagrał na bis. Dawid podsumował trasę słowami:

Podobało mi się dosłownie wszystko: miejsca, ludzie, atmosfera – aura nam sprzyjała. To była naprawdę wielka przygoda. Dla mnie dodatkowo było to wyjątkowe i sentymentalne wydarzenie, ponieważ 4 lata temu występowałem na tym samym autobusie z zespołem Curly Heads.

fot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool
fot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool
Olsztyński przystanek zakończył tegoroczną trasę w ramach projektu Red Bull Tour Bus: Dawid Podsiadło. Przygoda najbardziej muzycznego autobusu nadal trwa – informacje na temat kolejnych koncertów na stronie: www.redbull.pl/tourbus

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu