Ciekawostki

Czy Olsztyn zna angielski? – Wielki Test Języka Angielskiego już 14 września

14 września br. w olsztyńskim ratuszu odbędzie się Wielki Test z Języka Angielskiego. W ten dzień każdy mieszkaniec Olsztyna będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w teście należy zarejestrować się bezpłatnie na www.olsztyn.znaangielski.pl -rejestracja potrwa do 12 września 2014 do godziny 15:00.

Wszyscy uczestnicy testu otrzymają aż 25% rabatu na wybrane testy ETS. Dodatkowo na stronie www.olsztyn.znaangielski.pl dostępny jest również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Do wygrania: 1 tablet Samsung Galaxy TAB3, 10 słowników języka angielskiego ufundowanych przez Wydawnictwo Pearson, 5 pojedynczych zaproszeń do Wodnego Centrum Rekreacyjno- Sportowego AQUASFERA oraz 3 zestawy gadżetów promocyjnych związanych z Centrum Rekreacyjno- Sportowym UKIEL.

Wielki Test Języka Angielskiego jest ogólnopolską inicjatywą edukacyjną, która w 2014 roku ma swoją trzecią edycję. Jednego dnia, w jednym miejscu, mieszkańcy naszego miasta, podobnie jak i wielu innych miast Polski, napiszą test, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego.

Pomysłodawcą, organizatorem ogólnopolskim i koordynatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego jest szkoła językowa Homeschool z Białegostoku. Organizatorami lokalnymi są wybrane szkoły językowe z poszczególnych miast i miejscowości w Polsce.

Celem imprezy jest:

  • sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta,
  • przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu,
  • przedstawienie uśrednionego wyniku dla naszego miasta do publicznej wiadomości w mediach,
  • zachęcenie do ustawicznej nauki języka angielskiego.

Test odbędzie się 14 września 2104 o godz. 11:00. w sali 219 olsztyńskiego ratusza, Plac Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*