Czwarte Kortowskie Zawody Autostopowe

W dniach 24-26 kwietnia br. odbędzie się już czwarta edycja Kortowskich Zawodów Autostopowych. Metą tegorocznych zawodów jest Sanok.

Zasady zawodów są proste: „kto pierwszy ten lepszy” oraz oczywiście zasady „fair play”. Zawodnicy startują w parach. Wygrywają te osoby, które w jak najkrótszym czasie dotrą do mety autostopem.

Start w 24.04.2015 (piątek) rano spod siedziby AKT (DS. 1 – wejście od strony Kortówki). Uczestnicy będą mieli około 30 godzin na dotarcie do mety w Sanoku.

Meta oraz rozdanie nagród odbędzie zawody-autostopowesię 25.04.2015 (sobota) w Sanoku na polu namiotowym „Sosenki”. Na zakończenie zaplanowana jest również wspólna impreza dla wszystkich uczestników zawodów.

Zapisy: W każdy poniedziałek i środę od godziny 19:30 do 20:00 do dnia 22 kwietnia – Akademicki Klub Turystyczny, Olsztyn-Kortowo, ul. Kanafojskiego DS1
Wpisowe: 20 zł od osoby
Pole namiotowe: 20 zł od osoby (do dyspozycji sanitariaty, kuchnia, wiata i namiot o pow 100m 2).
Domki 4-osobowe: 35 zł od osoby

Więcej informacji na stronie Akademickiego Klubu Turystycznego

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż