Ciekawostki

Casting do „Mam Talent!” w Olsztynie

Już po raz ósmy ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż co potrafisz.

W sobotę, 16 maja 2015 roku w Hotelu Wileńskim przy ul. Knosały w Olsztynie odbędzie się casting do 8 edycji programu „Mam Talent”.

„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00.

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.

Harmonogram:
09.05 Rzeszów, Hotel Bristol, ul. Rynek 20
10.05 Lublin, Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
16.05 Olsztyn, Hotel Wileński, ul. Knosały 5
17.05 Warszawa, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*