Carrefour Polska inwestuje w Olsztynie. Modernizacja CH Carrefour

- Kategoria: Wiadomości
0

Carrefour Polska – właściciel i zarządca sieci centrów handlowych w Polsce, planuje przeprowadzenie modernizacji oraz rekomercjalizacji centrum handlowego Carrefour w Olsztynie. Obiekt położony jest w południowej części Olsztyna przy ul. I. Krasickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie dynamicznie rozwijającego się osiedle Jaroty.

Planowana modernizacja CH Carrefour obejmie remodeling jego części wewnętrznych oraz zewnętrznych. Budynek zyska nową elewację zaprojektowaną w oparciu o bieżące trendy architektoniczne. Jednocześnie centrum zostanie poddane rekomercjalizacji, której celem jest wzmocnienie i poszerzenie jego dotychczasowej oferty handlowej.

W nowym CH Carrefour pojawi się strefa wypoczynkowa oraz restauracyjna, wzbogacona o elementy małej architektury. Modernizacji zostaną poddane zostaną części wspólne, na których pojawi się nowoczesne oświetlenie oraz spójny system identyfikacji wizualnej.

Dodatkowo, dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, zaprojektowano ciągi piesze łączące obiekt z najbliższym przystankiem autobusowym. Zakończenie prac planowane jest na 3 kwartał 2014 roku

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji CH OLSZTYN została agencja Colliers International – wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

Źródło: Inf. prasowa Carrefour Polska

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż