Bus wpadł do rowu. Osiem osób trafiło do szpitala

- Kategoria: Na sygnale
0

Ostródzcy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Florczaki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 30-letni mieszkaniec Reszla jadąc busem na łuku drogi wpadł w poślizg. W wyniku zdarzenia rannych zostało 8 pasażerów.

Do zderzenia doszło dzisiejszej nocy na drodze wojewódzkiej w miejscowości Florczaki. Samochód zjechał na pobocze i wjechał do rowu. Do szpitala trafił 30-letni kierowca i jego 7 pasażerów. Kierowca renaulta był trzeźwy. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia wyjaśniając jego okoliczności. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że Przemysław K. kierując busem na jednym z łuków prawdopodobnie wpadł w poślizg.

W związku ze zmieniającą się aurą pogodową policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożność na drogach. Niska temperatura powoduje, że jezdnia jest śliska. W takich warunkach droga hamowania jest zdecydowanie dłuższa. Poruszajmy się po drogach wolniej, pamiętajmy o czyszczeniu szyb i reflektorów, zachowujmy bezpieczny odstęp od poprzedzających pojazdów.

Źródło, fot.: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych