Wiadomości

Budowa linii tramwajowych. Kolejne zmiany w organizacji ruchu

W związku z rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie od godziny 22.00 w piątek 17 lutego br. planowane są zmiany w organizacji ruchu.

  • Od ul. Gębika do ronda na skrzyżowaniu z Krasickiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Dojazd do budynku przy ul. Żurawskiego 1a będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Gębika, a wyjazd w kierunku ul. Krasickiego. Dojazd do SP 33 oraz budynków przy ul. Jeziołowicza jak dotychczas od strony ul. Krasickiego oraz ul. Sobocińskiego
  • Od godziny 22.00 w piątek 17 lutego planowane jest wprowadzanie zmian w organizacji ruchu w al. Piłsudskiego na odcinku pomiędzy Urzędem Skarbowym a ul. Dworcową. Wlot w al. Piłsudskiego zostanie otwarty dwukierunkowo na rondzie skrzyżowania z ul. Dworcową po stronie C.H. Viktor. Zostanie zamknięty dotychczasowy przejazd do ul. Dworcowej przy Urzędzie Skarbowym. Dojazd do Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych i Urzędu Skarbowego wyłącznie od strony ul. Dworcowej, zjazdem przy Przychodni Specjalistycznej.
  • Od godziny 22.00 w piątek 17 lutego planowane jest wprowadzanie zmian w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. 22 Stycznia i ul. Pieniężnego. W wyniku wprowadzonej organizacji ruch pieszych na ul. 22 stycznia będzie odbywał się jednym chodnikiem po stronie ulicy.
  • Od godziny 22.00 w piątek 17 lutego planowane jest wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na ul. Krasickiego pomiędzy ul. Murzynowskiego a ul. Wańkowicza. Na odcinku ul. Krasickiego pomiędzy ul. Murzynowskiego a ul. Wańkowicza nastąpi lokalne przeniesienie ruchu na dotychczas zamkniętą jezdnię. Nie przewiduje się istotnych zmian ciągów dla pieszych i lokalizacji przystanków komunikacji miejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*