Bracia z Olsztyna zagrają w „Postaw na Milion”

- Kategoria: Ciekawostki
0

Dawid i Robert, fot. mat. prasowe

W sobotnim odcinku „Postaw na Milion” o wielkie pieniądze powalczą mieszkańcy Olsztyna, Bydgoszczy, Piły i Trzcianki. Czy uda im się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zdobyć główną nagrodę?

Dawid i Robert są braćmi. Pochodzą z Olsztyna. Konikiem Dawida są podróże. Zwiedził już około 40 krajów i wciąż mu mało. Z kolei Robert interesuje się kulturą antyczną. Nic więc dziwnego, że wymarzonym celem jego podróży są Grecja i Włochy.

O milion złotych walczyć będą też mieszkańcy Bydgoszczy. Olga przyjechała do programu razem z tatą, Wiesławem. Marzy jej się własna przychodnia weterynaryjna. Chciałaby też kupić tacie bilet na finał Ligii Mistrzów lub mecz Realu Madryt.

W programie pojawią się też przyjaciółki. Monika pochodzi z Trzcianki koło Piły. Z kolei Justyna wychowała się w samym jej sercu. W tym roku dziewczyny zdawały maturę. Obie rozpoczęły właśnie studia w Poznaniu. Hobbystycznie podróżują za 50 złotych.

Jak tym razem potoczą się losy uczestników w programie? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę, 21 listopada, o godzinie 19:05 w TVP 2.

„Postaw na Milion” to światowy hit Endemola produkowany w ponad 50 krajach min. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i USA. „The Million Pound Drop Live”- bo tak brzmi oryginalny tytuł formatu, w 2011 roku zdobył prestiżową nagrodę BAFTA. W tym samym roku miał również premierę w Polsce. Za produkcję „Postaw na Milion” odpowiedzialny jest Endemol Shine Polska.

inf. prasowa

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w