Ciekawostki

Bracia z Olsztyna zagrają w „Postaw na Milion”

W sobotnim odcinku „Postaw na Milion” o wielkie pieniądze powalczą mieszkańcy Olsztyna, Bydgoszczy, Piły i Trzcianki. Czy uda im się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zdobyć główną nagrodę?

Dawid i Robert są braćmi. Pochodzą z Olsztyna. Konikiem Dawida są podróże. Zwiedził już około 40 krajów i wciąż mu mało. Z kolei Robert interesuje się kulturą antyczną. Nic więc dziwnego, że wymarzonym celem jego podróży są Grecja i Włochy.

O milion złotych walczyć będą też mieszkańcy Bydgoszczy. Olga przyjechała do programu razem z tatą, Wiesławem. Marzy jej się własna przychodnia weterynaryjna. Chciałaby też kupić tacie bilet na finał Ligii Mistrzów lub mecz Realu Madryt.

W programie pojawią się też przyjaciółki. Monika pochodzi z Trzcianki koło Piły. Z kolei Justyna wychowała się w samym jej sercu. W tym roku dziewczyny zdawały maturę. Obie rozpoczęły właśnie studia w Poznaniu. Hobbystycznie podróżują za 50 złotych.

Jak tym razem potoczą się losy uczestników w programie? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę, 21 listopada, o godzinie 19:05 w TVP 2.

„Postaw na Milion” to światowy hit Endemola produkowany w ponad 50 krajach min. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i USA. „The Million Pound Drop Live”- bo tak brzmi oryginalny tytuł formatu, w 2011 roku zdobył prestiżową nagrodę BAFTA. W tym samym roku miał również premierę w Polsce. Za produkcję „Postaw na Milion” odpowiedzialny jest Endemol Shine Polska.

inf. prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*