WiadomościZapowiedzi wydarzeń

Bieg na 6 ton, czyli zbiórka makulatury na rzecz olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt

W poniedziałek, 24 czerwca br. pod Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie przy ul. Głowackiego 17 odbędzie się zbiórka makulatury. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na olsztyńskie Schronisko dla Zwierząt.

Wakacje to niezwykle trudny czas dla tej placówki. Nagminnie podrzucane są tam zwierzęta, które wymagają pełnej opieki – karmy, lekarstw, podkładów. Chcemy wesprzeć azyl w tych trudnych miesiącach.

Jeśli więc macie ochotę posprzątać swoje szuflady, tornistry dzieci, kredensy szwagrów, koniecznie to uczyńcie. Liczymy, że wspólnymi siłami nakarmimy wiele Psich i Kocich brzuszków – wyjaśnia Monika Dąbrowska, organizatorka akcji.

Na poniedziałkowej zbiórce makulatury pn. Bieg na 6 ton nie zabraknie Psiaczków Bezdomniaczków. Towarzystwa dotrzymają nam Megi oraz Sonia, które zadeklarowały że będą intensywnie poszukiwać nowej rodziny wśród darczyńców surowca.

Zbiórka będzie prowadzona w poniedziałek (24 czerwca) na pl. Solidarności przy wejściu do Urzędu Wojewódzkiego między 10:00 a 13:00. W poprzednim roku udało się zebrać aż 10 172 kg makulatury.

Wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1411244522350358/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*