Ciekawostki

Największe marki samochodowe na Targach Motoryzacyjnych Auto Moto Arena w Ostródzie

Już za miesiąc (w dniach 14-16 lutego 2014 r.) w Arenie Ostróda odbędzie się pierwsza edycja Targów Motoryzacyjnych Auto Moto Arena. Wśród wystawców znajdą się dealerzy reprezentujący znakomitą większość marek samochodów osobowych cenionych na świecie.

Na trzy dni trwania targów w Arenie Ostróda zaparkują najnowsze modele takich marek jak, m.in.: Suzuki, Toyota, BMW, Isuzu, Honda, Hyundai, Lexus, Mazda, Skoda, Ford czy Seat. Wystawcy pokażą, co w tym sezonie będzie królować na polskich i światowych drogach.

Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją nie tylko do zapoznania się z trendami, ale przede wszystkim do spotkania się z potencjalnymi klientami oraz liderami rynku motoryzacyjnego w Polsce. Na czas targów ostródzki obiekt zostanie podzielony na kilka stref tematycznych. Wszystko po to by ułatwić Państwu zapoznanie się z ofertą wystawienniczą.

– Do Strefy Premium zaprosimy właścicieli małych i średnich firm, zainteresowanych rozwiązaniami dla biznesu, a także klientów VIP poszukujących aut z luksusowym wyposażeniem i drogich motocykli. Ciekawostką będą samochody marki Porsche, Ferrari czy luksusowe wersje Audi – wyjaśnia Adrian Kwiatkowski, Manager Projektu. – Do dyspozycji profesjonalistów będzie Strefa Testów oferująca możliwość sprawdzenia danego pojazdu w terenie w towarzystwie doradcy.

W Strefie Okazji Motoryzacyjnych prezentowane będą standardowe modele samochodów i motocykli dla klientów indywidualnych, którzy poszukują wymarzonego auta w dobrej cenie.

Ofertę wystawców dopełni prezentacja rozwiązań dla samochodów prezentowana w Strefie Tunningu – Car – Audio. Nie zabraknie także Strefy Rodzinnej, gdzie najmłodsi będą mogli uczestniczyć w ciekawych grach i zabawach o charakterze edukacyjnym, poświęconym motoryzacji.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.automoto-arena.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*