WiadomościZapowiedzi wydarzeń

Artur Rojek wystąpi na kortowiadowej scenie!

  1. edycja Olsztyńskich Juwenaliów odbędzie się już za niecałe dwa miesiące. Znamy już wiele faktów dotyczących tegorocznego wydania najlepszych juwenaliów w Polsce, jednak nadal pozostaje kilka niewiadomych. Najbardziej wyczekiwane informacje to oczywiście te, które dotyczą koncertów na Scenie Głównej – dwa tygodnie temu potwierdzono występ braci Kacperczyk, co wywołało niemałe poruszenie wśród fanów duetu. Kto dołącza do line-upu dzisiaj?

Artur Rojek po raz pierwszy pojawi się na Kortowiadzie!

Wyjątkowy wokalista, a także kompozytor, autor tekstów, a nawet promotor. Przez 20 lat był frontmanem zespołu Myslovitz, czyli zespołu cieszącego się dużą popularnością. W 2014 roku rozpoczął karierę solową płytą „Składam się z ciągłych powtórzeń”, która pokryła się dwukrotną platyną. W 2020 roku ukazał się drugi album Artura Rojka, „Kundel”. Od jakiegoś czasy artysta pracuje nad nowym materiałem, który ujrzy światło dzienne w najbliższych miesiącach.

Co jeszcze wiemy o Kortowiadzie 2024?

Po dzisiejszym ogłoszeniu skład koncertowy liczy już 13 artystów i artystek, a także zespołów – wystąpią Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon, PRO8L3M, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Kizo, Daria ze Śląska, Nocny Kochanek, Zeamsone, Kacperczyk i Artur Rojek. Oficjalna strona internetowa Kortowiady sugeruje, że pozostały jeszcze 2 ogłoszenia. Jednocześnie od początku miesiąca pojawiają się również informacje dotyczące wydarzeń, które zawsze towarzyszą studenckiemu świętowaniu. Potwierdzono, że po raz kolejny odbędzie się Speed Dating oraz Festiwal Gier Planszowych oraz zaprezentowano jedną z nowości – Kortowskie Bingo, czyli znaną grę w kortowiadowej odsłonie. Informacje na temat tego, kiedy mają się one odbyć i inne szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.kortowiada.pl w zakładce WYDARZENIA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*