Ciekawostki

Andrzej Kuber z Olsztyna w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

„Ninja Warrior Polska” to program, który gwarantuje emocje i adrenalinę na najwyższym poziomie. Na zwycięzcę emitowanego w telewizji Polsat show czeka wieczna chwała, tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych. Aby znaleźć się wielkim finale, zawodnicy muszą przejść tor eliminacyjny i półfinałowy w jak najlepszym czasie. Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. Wśród nich znalazł się również mieszkaniec Olsztyna – Andrzej Kuber.

„Ninja Warrior Polska” to emocjonujący program testujący sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód. Tylko 9 śmiałkom na świecie udało się osiągnąć cel i pokonać wszystkie przeszkody, w tym najważniejszą – legendarną już Górę Midoriyama. O nagrodę główną w 6. odcinku programu zawalczy Andrzej Kuber z Olsztyna.

Andrzej Kuber to żołnierz 9. Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego, a także biegacz przeszkodowy. Sport jest jego największą pasją i z przyjemnością odbywa każdy trening OCR. W pierwszej edycji programu „Ninja Warrior Polska” doszedł do półfinału. Był zawiedziony swoim występem, ponieważ czuł, że finał był już w zasięgu ręki. Przez ostatni rok ciężko trenował, jego celem jest dostanie się do finału i zdobycie legendarnej góry Midoryama.

Występ Andrzeja w programie „Ninja Warrior Polska” będzie można obejrzeć we wtorek, 6 października, o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*