Ciekawostki

Alicja Bachleda – Curuś otworzyła festiwal filmowy w Giżycku

Na zaproszenie organizatorów festiwalu Visa Kino Letnie w środę, 5 lipca, w Giżycku gościła Alicja Bachleda-Curuś.  W Kinie Nowa Fala spotkała się z miłośnikami kina, została matką chrzestną katamaranu turystycznego Alicja i uroczyście zainaugurowała giżycką odsłonę najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.  

W niedawno otwartym Kinie Nowa Fala w Giżycku gwiazda towarzyszyła polskiej premierze kinowej filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym zagrała główną rolę. Po projekcji, wszyscy miłośnicy jej talentu, rozmawiali z aktorką, robili sobie zdjęcia, a z kina wychodzili z wymarzonym autografem.

Po projekcji, gwiazda udała się do portu Żeglugi Mazurskiej, gdzie ochrzciła turystyczny katamaran imieniem Alicja.

Wieczorem, w Ekomarinie, hollywoodzka gwiazda otworzyła giżycką edycję festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.
W uroczystości wzięli udział również Burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz; Paweł Adamski, twórca i organizator festiwalu, a także Adrian Kurowski – dyrektor Visa w Polsce.

W Giżycku nad jeziorem Niegocin, gdzie już po raz trzeci stanął wielki ekran i kilkaset leżaków, mieszkańcy i turyści, będą mogli bezpłatnie oglądać plenerowe projekcje, w środowe i czwartkowe wieczory, przez całe wakacje. Tradycyjnie już, dzięki festiwalowej częstotliwości radiowej, żeglarze będą mogli również zawijać do portu i oglądać filmy z zacumowanych w Ekomarinie jachtów.

Wejdź na www.Kino.Visa.pl, sprawdź nasz repertuar, głosuj w Plebiscycie Publiczności i wygrywaj atrakcyjne nagrody oraz dowiedz się, gdzie w Sopocie, Zakopanem i Giżycku czekają na Ciebie festiwalowe atrakcje

Spotkanie z publicznością w kinie Nowa Fala

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (1)

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (2)

Spotkanie z publicznością w kinie Nowa Fala. Burmistrz Giżycka – Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Alicja Bachleda-Curuś, Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (3)

Katamaran Alicja

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (4)

Alicja Bachleda-Curuś – chrzest katamaranu Alicja

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (5)

Inauguracja festiwalu Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017 w Giżycku. Burmistrz Giżycka – Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Alicja Bachleda-Curuś, Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu, Adrian Kurowski – Dyrektor Visa w Polsce, Magdalena Felis – Prowadząca Galę

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (6)

Visa Kino Letnie – Giżycko 2017

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (7)

Kino Nowa Fala w Giżycku. Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu, Alicja Bachleda-Curuś, Wojciech Karol Iwaszkiewicz – Burmistrz Giżycka

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (8)

Spotkanie z publicznością w kinie Nowa Fala. Alicja Bachleda-Curuś i Magdalena Felis

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (9)

Chrzest katamaranu Alicja

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (10)

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (11)

Statek pasażerski w porcie Giżycko

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (12)

Inauguracja festiwalu Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017 w Giżycku. Burmistrz Giżycka – Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Alicja Bachleda-Curuś, Adrian Kurowski – Dyrektor Visa w Polsce; Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu.

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (13)

Źródło: mat. prasowe kinoletnie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*