Na sygnale

45-latek zaatakowany tłuczkiem do mięsa przez swoją sąsiadkę

45-letni elblążanin mógł poczuć się jak bohater horroru czy thrillera, po tym jak został zaatakowany tłuczkiem do mięsa przez swoją sąsiadkę. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami głowy, ale na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Konieczna jednak była interwencja lekarzy i policjantów, którzy pomogli zaatakowanemu oraz zatrzymali krewką i pijaną kobietę.

Sytuacja przypominała motyw z powieści „Misery” Stephena Kinga, gdzie nad swoją ofiarą pojawia się psychopatyczna kobieta, trzymająca kilkukilogramowy młot, którym łamie nogi bohaterowi.

W scenie, która rozegrała się wczoraj (19.04.2016) w jednym z mieszkań w centrum Elbląga nie było młota. Było jednak inne, potencjalnie niebezpieczne narzędzie – tłuczek do mięsa. I to właśnie nim posłużyła się 37-letnia kobieta, której motywy do końca nie są jeszcze znane.

Jak ustalili policjanci nie utrzymywała ona bliższych kontaktów z sąsiadem, mijali się na klatce i nie mieli zatargów. Według relacji pokrzywdzonego kilka minut przed północą weszła do jego mieszkania. Stanęła przed fotelem, w którym spał, zamachnęła się i uderzyła go kilkukrotnie w głowę. 45-latek zdołał ją obezwładnić i zadzwonić na numer alarmowy.

Policjanci zatrzymali na miejscu 37-latkę, która miała półtora promila alkoholu w organizmie. Powiedziała policjantom, że sąsiad był zarozumiały i go nie lubiła. Grozi jej kara do 2 lat więzienia.

źródło: KWP Olsztyn (JS/TM)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*