35-latka kradła perfumy. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności

- Kategoria: Na sygnale
0

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę podejrzewaną o kradzież w jednej z drogerii na terenie miasta. Jej łupem padły perfumy i kosmetyki na łączną kwotę blisko 1500 złotych. Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że była również poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (30.01.2020) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że kobieta ukradła artykuły drogeryjne m.in. perfumy i kosmetyki na łączną kwotę blisko 1500 złotych. Po przekroczeniu linii kas, nie płacąc za towar, została ujęta przez ochroniarza drogerii i przekazana funkcjonariuszom.

Sprawczynią okazała się 35-letnia mieszkanka Kołobrzegu. Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu celem odbycia kary 15 dni aresztu.

Kobieta została zatrzyma. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (aj/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się