MotosportSportZapowiedzi wydarzeń

26 Rajd Warmiński – TOYOTA 2023 Memoriał Anny Wasilewskiej

W dniach 13 – 14 maja 2023 roku odbędzie się 26 Rajd Warmiński – Toyota 2023 Memoriał Anny Wasilewskiej, który rozpocznie 3 sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Powiatu Olsztyńskiego i 1 rundę zmagań sezonu 2023.

Rywalizacja odbędzie się na 9 szutrowych odcinkach specjalnych wokół Olsztyna o łącznej długości 48.6 km dla zawodników w RO i 23,6 km dla uczestników w SKJS. Będzie to 1 z 4 rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Powiatu Olsztyńskiego.
Na liście startowej jest już kilkadziesiąt załóg, w tym te czołowe z Polski, dla których Rajd Warmiński będzie przetarciem przed Rajdem Polski.

Gama aut już zgłoszonych jest naprawdę ciekawa. Dotychczasowo zgłoszone do rywalizacji Skody Fabie EVO kontra Fordy Fiesta Rally3 kontra Peugeot 208 Rally4 i BMW RWD dają pewność że będzie widowiskowo. Dotychczasowa lista aut to nieśmiertelne Subaru Imprezy, cała gama Hond Civic, Peugeotów 206 i Opli Astra GSI. Zgłoszony jest również mały potworek Fiat CC. – czytamy na profilu społecznościowym Automobilklubu Warmińskiego

RO

RW SKJS

Oficjalny adres strony internetowej zawodów / imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*