Na sygnale

22-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi za posiadanie narkotyków. Policyjni wywiadowcy przy mężczyźnie znaleźli woreczek z zawartością mefedronu. Mieszkaniec Olsztyna usłyszał już zarzuty. Wkrótce ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem.

W niedziele (16.10.2022) wieczorem policyjni wywiadowcy zauważyli mężczyznę siedzącego na schodach na zapleczu jednego z budynków w Olsztynie. Ich uwagę zwróciło nietypowe zachowanie – mieszkaniec Olsztyna trzymając na kolanach wagę jubilerską, odważał woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Funkcjonariusze postanowili podejść do mężczyzny, aby sprawdzić, czy w woreczkach nie znajdują się substancje zakazane prawem. Policjanci wylegitymowali 22-letniego mieszkańca Olsztyna, który miał przy sobie narkotyki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczony proszek to mefedron. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*