21. Rajd Warmiński już za nami

Rajd Warmiński był dla wielu kierowców treningiem przed tegorocznym Rajdem Polski, który rozpocznie się już za tydzień w Mikołajkach.W tym roku najlepsza w klasie „gość” okazała się załoga Łukasz Pieniążek / Przemysław Mazur jadąca Skodą Fabią R5, która do samego końca walczyła z ubiegłorocznymi triumfatorami rajdu Zbigniewem Staniszewskim i Sebastianem Rozwadowskim.

Rajd Warmiński był kolejną rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza i Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur. Organizatorzy (Automobilklub Warmiński) przygotowali na terenie gmin Jonkowo, Świątki i Dywity 9 odcinków specjalnych (6 SKJS) o łącznej długości około 50 kilometrów.

21. Rajd Warmiński w klasie „gość” wygrała załoga Łukasz Pieniążek / Przemysław Mazur (AK Polski) jadąca Skodą Fabią R5. Drugie miejsce zajęła załoga Zbigniew Staniszewski/Sebastian Rozwadowski (Ford Fiesta R5). Trzecie miejsce przypadło załodze Pellier / Combe (Peugeot 208 T16). W klasyfikacji generalnej najszybsza okazała się załoga Łukasz Kowalczyk / Kamil Sierocki w Peugeocie 206 RC (OKR/LKR).

Szczegółowe wyniki dostępne TUTAJ

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zadbaj o wyjątkowy nastrój w swoim domu ze świecami i woskami zapachowymi

Znasz to uczucie, gdy po całym dniu pracy