19 Rajd Warmiński: W klasie gość wygrał Zbigniew Staniszewski

19. Rajd Warmiński w klasie „gość” po raz kolejny wygrał Zbigniew Staniszewski. Rajd Warmiński był dla wielu kierowców treningiem przed tegorocznym Rajdem Polski, który rozpocznie się już za tydzień w Mikołajkach.

Rywalizacja między kierowcami odbywała się na szutrowych odcinkach specjalnych na terenie gmin Jonkowo i Świątki. Kierowcy mieli do przejechania 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 43,8 km. W rywalizacji wzięło udział łącznie 38 załóg, w tym 24 załogi w kategorii Super KJS.

W klasie „gość” triumfowała załoga Zbigniew Staniszewski/Sebastian Rozwadowski jadąca Peugeotem 207 S2000. Drugie miejsce zajęła załoga Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak (Skoda Fabia R5). Trzecie miejsce przypadło załodze Krzysztof Bubik/Adam Binięda (BMW 316).

W klasie RO2 triumfowała załoga Kucharewicz Paula/ Dzienis Bartosz(VW Polo), a w klasie RO1 załoga Patryk Dudziński/Mrozowska Martyna (Opel Astra).

Wyniki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego