19-latek kierujący oplem na łuku drogi uderzył w drzewo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Między Janowcem Kościelnym a Zabłociem Kanigowskim 19-latek kierujący osobowym oplem, na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Na czas prowadzenia czynności droga była zablokowana.

We wtorek (03.01.2023r.) około godz. 7:30 dyżurny nidzickiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze powiatowej koło miejscowości Janowiec – Ździęty (gm. Janowiec Kościelny). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący samochodem osobowym marki Opel, na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna, to mieszkaniec gminy Nidzica, podróżował sam. W wyniku doznanych obrażeń został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Olsztynie.

Na czas prowadzenia czynności przez policjantów ruchu drogowego i grupę zdarzeniową wraz z technikiem kryminalistyki, droga między Janowcem Kościelnym a Zabłociem Kanigowskim była zablokowana. Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniać wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Źródło; KWP Olsztyn (ap/kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się