Na sygnale

18-latek wjechał golfem na rampę załadunkową, z której następnie spadł. Z urazem kręgosłupa trafił do szpitala

O dużym szczęściu w nieszczęściu może mówić 18-latek, który golfem wjechał na rampę załadunkową, z której samochód spadł wywracając się na dach. Młody mężczyzna z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

W czwartek (29.04.2021r.) po godz. 15:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Drogosze w gm. Barciany w rejonie starej rampy kolejowej dachował pojazd. Z przekazanych informacji wynikało, że jest jedna osoba poszkodowana. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że 18-letni mieszkaniec gminy Barciany kierując pojazdem osobowym marki VW Golf wjechał na rampę załadunkową, gdzie przeoczył zjazd, w wyniku czego pojazd spadł wywracając się na dach.

W wyniku zdarzenia 18-letni kierowca golfa z urazem kręgosłupa został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że był trzeźwy. Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Źródło: KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*