18-latek odpowie za posiadanie narkotyków

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z olsztyńskiej komendy zatrzymali 18- latka podejrzanego o posiadanie substancji odurzających. W toku przeprowadzonych czynności zabezpieczyli m. in. amfetaminę, LSD i tabletki ecstasy.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop młodego mieszkańca miasta, który mógł posiadać zabronione substancje. W ubiegłym tygodniu w wyniku przeprowadzonych czynności ujawnili przy 18- latku woreczki foliowe oraz zawiniątka z różnymi substancjami.

Badania potwierdziły, że są to narkotyki tj. marihuana, LSD, tabletki ecstasy, amfetamina i mefedron. mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Kodeks Karny za to przestępstwo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się