11. Samochodowe Grand Prix o Puchar Prezydenta Olsztyna

W najbliższą niedzielę, 17 grudnia odbędzie się 11. Samochodowe Grand Prix – WBS BANK 2017 o Puchar Prezydenta Olsztyna, czyli impreza kończąca sezon sportów samochodowych na Warmii i Mazurach.

Automobilklub Warmiński zaprasza 17 grudnia 2017 roku na 11. Samochodowe Grand Prix WBS BANK 2017 o Puchar Prezydenta Olsztyna. W tym roku kierowcy rywalizować będą na stadionie olsztyńskiego OSIR-u przy al. Piłsudskiego 69a.

Organizatorzy przygotowali cztery próby o długość 3980 m. Park Serwisowy znajdować się będzie na parkingu przy stadionie OSIR w Olsztynie (wjazd od ulicy Leonharda).

– Zapewniamy że żadna próba sportowa w tym roku nie będzie przejeżdżana dwukrotnie. Każda będzie inna.

– Rywalizacja jak co roku zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszystko wskazuje na to że Zbyszek Staniszewski razem z Radkiem Typą po raz kolejny stworzą niezwykle ciekawe widowisko. Radek w dużo mniejszym niż dotychczas aucie ( Clio PROTO ), ale niezwykle szybkim i zwrotnym niewątpliwie łatwo skóry nie sprzeda. Zbyszek będzie chciał udowodnić że dotychczasowe zwycięstwa w Grand Prix nie były dziełem przypadku. Będzie ciekawie

– Kolejnym ciekawym pojedynkiem będzie zapewne „japońska bitwa”. Mistrz Polski kontra Mistrz Szuter Cup kontra Mistrz Łotwy. Marcin Kurp kontra Konrad Dudziński kontra Sebastian Chrzanowski. Wszyscy za kierownicą japońskich Hond Civic. Nie ma sposobu na przewidzenie zwycięzców w/w pojedynków. Wierzymy że kierowcy w swych zmęczonych startami w całym sezonie samochodach wskrzeszą w nich ( i w sobie ) chęć do życia i stawią się na starcie – informuje AK Warmiński.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.akwarminski.pl

Program zawodów

program-11-gp-olsztynaŹródło: AK Warminski/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Złodziej elektrycznej hulajnogi zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu