Złodzieje wysadzili na Zatorzu bankomat i ukradli z niego pieniądze

Złodzieje wysadzili na Zatorzu bankomat i ukradli z niego pieniądze

- Kategoria: Na sygnale, Wiadomości
4

Złodzieje wysadzili bankomat w Olsztynie

We wtorek nad ranem złodzieje zaatakowali bankomat znajdujący się w pobliżu jednego ze sklepów spożywczych na olsztyńskim Zatorzu.

We wtorek około godziny 3 nad ranem złodzieje wysadzili bankomat znajdujący się obok sklepu spożywczego na ulicy Jagiellońskiej w Olsztynie.

Najprawdopodobniej sprawcy do wysadzenia bankomatu użyli nieznanego do tej pory materiału pirotechnicznego. W ten sposób ukradli z niego kasety z pieniędzmi. Na razie nie wiadomo w jakiej ilości.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i policyjni pirotechnicy. Są również technicy kryminalistyczni, którzy zabezpieczają ślady. Przesłuchiwani są też świadkowie.

To nie pierwsza taka kradzież w Olsztynie. Dwa lata temu łupem złodziei padł bankomat stojący przy Biedronce na ul. Bartąskiej, który został wyrwany ze ściany. Opróżnione z pieniędzy urządzenie zostało później znalezione w lesie w okolicach Dorotowa. Z bankomatu zniknęło wtedy 75 tys. zł.

4 Komentarze

 1. Podziękujmy Rządowi Tuska że pracy jest w bród Polacy wracają zza granicy i jest ogólnie wspaniale! Ja się nie ma pracy to ludzie robią właśnie takie rzeczy bo muszą z czegoś żyć- a swoją drogą bankomat na pewno był ubezpieczony?!

 2. Wolę Niemca od lacha

  Do odważnych ludzi świat należny ;] Banki nas okradają to i znaleźli się odważni i okradli bank : ] Brawo dla tych Panów :p

  1. No nie wiem. Za zniszczenie sprzętu jak zwykle zapłacą zwykli ludzie – Ty, ja, inni klienci. Firma sobie to po prostu wrzuci w koszty i podniesie opłaty dla banków, a banki przerzucą to na nas.

   A poza tym zniszczenie bankomatu oznacza, że trzeba jechać do innego, tracić czas. Więc ja bym się z tego tak nie cieszył.

   1. To płacz a ja im poklaskam, lepszy bankomat niż kradzież na niewinnych osobach…

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

236 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 4 nowe zachorowania w regionie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano (26.05) o 236