Rusza wypożyczalnia sprzętu pływającego w CRS Ukiel

Rusza wypożyczalnia sprzętu pływającego w CRS Ukiel

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Kajak, rower wodny, łódka, a nawet deska SUP. Już w najbliższy weekend – od soboty (30 maja) – będzie można skorzystać ze sprzętu pływającego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Informacja jest mocno wyczekiwana i jednocześnie kojąco działa na nasze umysły zmęczone ostatnimi czasy walką z COVID-19 i spragnione wodnej rekreacji w naszym przepięknym olsztyńskim kompleksie. Ale wreszcie stało się: startujemy z sezonem letnim, a nasze wypożyczalnie będą już funkcjonowały codziennie – w soboty, niedziele i święta będą czynne w godz. 10:00-20:00, w dni powszednie w godz. 11:00-19:00 – informuje OSiR.

Przypominamy, że wypożyczalnie sprzętu będą działały pod rygorami bezpieczeństwa określonymi w rozporządzeniach Rady Ministrów RP szczegółowo regulujących ten proces. W wypożyczalniach obowiązuje dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego, dezynfekowane będą także systematycznie elementy sprzętu pływającego.

OSiR informuje również, że kajaki, rowery wodne, żaglówki, motorówki czy specjalistyczne deski typu sup czekają na użytkowników w trzech punktach Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel – w centralnej części przy ul. Kapitańskiej 23, w Olsztyńskim Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1 oraz w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego zlokalizowanego przy ul. Sielskiej 38.

Źróło: OSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Obchody 610. rocznicy Bitwy pod Grunwaldem

Uczestnicy i widzowie inscenizacji Bitwy pod Grunwaldem w