Nietrzeźwy mężczyzna leżał na drodze. Przypadkowi świadkowie najprawdopodobniej uratowali mu życie

Nietrzeźwy mężczyzna leżał na drodze. Przypadkowi świadkowie najprawdopodobniej uratowali mu życie

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Dzięki obywatelskiej postawie prawdopodobnie nie doszło do tragedii. Dzisiaj (16.04) tuż po północy kierujący widząc leżącego na pasach mężczyznę wykazali się godnym do naśladowania postępowaniem. Zatrzymali się i przenieśli mężczyznę na chodnik, a o zdarzeniu powiadomili służby ratunkowe.

Dzisiaj po północy oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że na skrzyżowaniu ulic 1 Maja/Odrodzenia w Szczytnie, na pasach leży mężczyzna. Na miejscu policjanci zastali dobrze im znanego 52-letniego mieszkańca Szczytna, którego przypadkowi kierujący bezpiecznie przenieśli na chodnik, aby nie doszło do nieszczęścia. Mężczyzna znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. W związku z brakiem możliwości zapewnienia mu opieki został on przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Wobec mężczyzny zostanie skierowany wniosek do sądu za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz nieobyczajny wybryk.

Źródło: KWP Olsztyn (aw/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Uszkodził rowery miejskie. Szukają go policjanci

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie publikują wizerunek