Kortowiada 2017 – PROGRAM

Kortowiada 2017 – PROGRAM

kortowiada-2017

W dniach 17-21 maja w Olsztynie po raz 58 odbędzie się największe święto studentów w Polsce,czyli Kortowiada.

Przez pięć dni Kortowiady studenci będą się bawić m.in. podczas Parady Wydziałów, Wenus Show, Bojach Wydziałów i Akademików. Jak co roku ulicami Olsztyna przejdzie Parada Wydziałów, która wyruszy ze Starego Miasta (Most Jana) i przejdzie ulicami: Mochnackiego, Warszawska, Heweliusza, Oczapowskiego i Prawocheńskiego na Stadion UWM w Kortowie gdzie odbędą sie wybory Miss Wenus.

Podczas Kortowiady nie zabraknie także atrakcji muzycznych. Na scenie wystąpią m.in. Peja Slums Attack, Kombii, Perfect, Remady & Manu-L, Piękni i Młodzi, Taco Hemingway, LemON, Agnieszka Chylińska, Enej, INNA, Dj Omen.

Program Kortowiady 2017

środa (17 maja)
13:00 – III Kortowiadowy Bieg Przełajowy – 5700 metrów (stadion główny)
15:00 – wystrój akademików
16:00 – IV Integracyjny Mecz Koszykówki na Wózkach (hala sportowa Kortowo)
17:00 – ZUMBA – (stadion główny)
18:00 – Hatowiada Ultimate Frisbee – mecz pokazowy (stadion główny)
21:00 – Namiot Silent Party – zagrają DJ Cezar, DJ Carter, DJ Jack Grand (kort tenisowy obok plaży kortowskiej)

czwartek (18 maja)

10:00 – Parada Wydziałów ulicami Olsztyna (Stare Miasto)
13:00 – Wenus Show – wybór najpiękniejszej studentki UWM (Stadion Główny)
19:00 – Noc folkowo-szantowa – Akt, Żeglarze Protowi, Szkocka Trupa, Horpyna, Future Folk, Wodny Patrol (plaża kortowska)
20:00 – Namiot Disco Polo – wystąpią Power Boy, Loverboy, Cliver, Defis Playboys (kort tenisowy obok plaży Kortowskiej)
22:00 – pokaz tańca z ogniem i gimnastyki akrobatycznej – Grupa Asura (stadion główny)

piątek (19 maja)

10:00 – Turniej gier komputerowych (Regionalne Centrum Informatyczne)
11:00 – Must Be The Dziekan (Jezioro Kortowskie)
13:00 – Bój Wydziałów (stadion główny)
17:00 – Kortofest – festiwal muzyczny, występ: Bibowit, Prawda (plaża kortowska)
17:30 – Górka Kortowska – wystąpią: Peja Slums Attack, Kombii, Pidżama Porno, Perfect, Remady & Manu-L, Piękni i Młodzi
21:00 – Namiot FaceClub LED Party – zagrają: DNF VNALOGIC, DJ SOLIC, DJ SOPRAN(kort tenisowy obok plaży kortowskiej)

sobota (20 maja)

9:00 – Hatowiada Ultimate Frisbee Hat Cup (stadion główny)
10:00 – Turniej gier komputerowych (Regionalne Centrum Informatyczne)
11:00 – KortoStrong (stadion główny)
13:00 – ChillStage – wystąpią: John Mojo, Mery Spolsky, Brodacze Live Act, Igorilla, Bemy, Bob One & Bas Tajpan
14:00 – Bój akademików (stadion główny)
14:00 – Stunters Battle – pokazy stuntu motocyklowego (Parking Centrum Konferencyjne)
17:30 – Górka Kortowska – wystąpią: Taco Hemingway, Lemon, Agnieszka Chylińska, Enej, INNA, DJ Omen & Motion
18:00 – Namiot Rap & Trap Student Party – wystąpią: KAI + ZEN & Quebonafide

niedziela (21 maja)

9:00 – Hatowiada Ultimate Frisbee Hat Cup (stadion główny)
11:00 – Śniadanie na plaży kortowskiej
13:00 – Coolturalny Student – Łowcy.B (plaża kortowska)
15:00 – Mecz Błotny (Ośrodek Jeździecki – Kortowo III)
18:00 – Teatr Improwizacji (Centrum humanistyczne)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Piotr Zajączkowski nowym trenerem Stomilu Olsztyn

W piątek (19.10) dzień przed meczem z Puszczą