SportSporty walki

Znakomity występ zawodników OKKK na XIV Turnieju Karate Kyokushin w Ciechanowie

W sobotę 5 października 2024 roku Olsztyński Klub Karate Kyokushin (OKKK) wziął udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

W zawodach rywalizowało 301 zawodników z 28 klubów z całej Polski. OKKK reprezentowało 52 zawodników, którzy zdobyli łącznie 39 medali: 11 złotych, 8 srebrnych i 20 brązowych. To znakomite osiągnięcie zapewniło klubowi 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Medale w konkurencji KATA zdobyli:

• Antoni Harpak – złoto
  • Zuzanna Dąbkowska – złoto
  • Sandra Gajko – złoto
  • Nela Paszkowska – srebro

W konkurencji TEAM KATA złoto zdobyli: Antoni Harpak, Nela Paszkowska i Zuzanna Dąbkowska.

• Wiktoria Bednarek

Antoni Harpak, który zdobył złoto w trzech konkurencjach, został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Trener Marek Wieczorek:

Turniej był doskonałym sprawdzianem przed nadchodzącym Pucharem Europy w Katowicach. Klub składa podziękowania trenerom za przygotowanie zawodników oraz rodzicom i opiekunom za pomoc w organizacji oraz partnerowi klubu, Firmie Toyota Olsztyn Mir-Wit, za nieustające wsparcie.