Wystawa i recital Adriany Krawcewicz w olsztyńskiej Aurze

W dniach 18-31 października w Aura Centrum Olsztyna będzie można oglądać wystawę międzynarodowej artystki oraz ilustratorki, Adriany Krawcewicz. Ponadto 21 października zaplanowano spotkanie z artystką oraz mini koncert z przedpremierowym wykonaniem nowej piosenki.

Adriana Krawcewicz tworzy ilustracje modowe, komponuje, pisze scenariusze klipów i nagrywa je. Jest także autorką filmów krótkometrażowych, które zostały nominowane m.in. w oficjalnej selekcji festiwali, takich jak Istanbul czy Canadian Fashion Film Festival. Współpracuje z największymi domami mody na świecie, np. Oscar de la Renta czy Robert Cavalli. Publikowała też w australijskim Vogue.

„Z Adrianą Krawcewicz współpracujemy przy tworzeniu naszego modowego magazynu Fashion Time by Galeria Warmińska & Aura Centrum Olsztyna. Przygotowuje dla nas ilustracje modowe i animacje. Doceniamy kunszt naszej lokalnej artystki, która osiągnęła międzynarodowy sukces, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej twórczością. To będzie nie lada wydarzenie kulturalne, jak na Aurę przystało” – zachęca Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Wystawa Adriany Krawcewicz będzie dostępna w dniach 18-31 października w godzinach pracy galerii Aura. Prace będą prezentowane przy windzie panoramicznej na poziomie 2. Z kolei w czwartek (21 października) o godz. 16 odbędzie się spotkanie z artystką, które poprowadzi Anita Zalewska. Po jego zakończeniu specjalnie dla gości Aury Adriana Krawcewicz wystąpi z recitalem swoich utworów oraz zaprezentuje przedpremierowo swoją nową piosenkę. Premiera jej najnowszego klipu zaplanowana jest na piątek (22 października).

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się