Zapowiedzi wydarzeń

Wystawa i recital Adriany Krawcewicz w olsztyńskiej Aurze

W dniach 18-31 października w Aura Centrum Olsztyna będzie można oglądać wystawę międzynarodowej artystki oraz ilustratorki, Adriany Krawcewicz. Ponadto 21 października zaplanowano spotkanie z artystką oraz mini koncert z przedpremierowym wykonaniem nowej piosenki.

Adriana Krawcewicz tworzy ilustracje modowe, komponuje, pisze scenariusze klipów i nagrywa je. Jest także autorką filmów krótkometrażowych, które zostały nominowane m.in. w oficjalnej selekcji festiwali, takich jak Istanbul czy Canadian Fashion Film Festival. Współpracuje z największymi domami mody na świecie, np. Oscar de la Renta czy Robert Cavalli. Publikowała też w australijskim Vogue.

„Z Adrianą Krawcewicz współpracujemy przy tworzeniu naszego modowego magazynu Fashion Time by Galeria Warmińska & Aura Centrum Olsztyna. Przygotowuje dla nas ilustracje modowe i animacje. Doceniamy kunszt naszej lokalnej artystki, która osiągnęła międzynarodowy sukces, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej twórczością. To będzie nie lada wydarzenie kulturalne, jak na Aurę przystało” – zachęca Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Wystawa Adriany Krawcewicz będzie dostępna w dniach 18-31 października w godzinach pracy galerii Aura. Prace będą prezentowane przy windzie panoramicznej na poziomie 2. Z kolei w czwartek (21 października) o godz. 16 odbędzie się spotkanie z artystką, które poprowadzi Anita Zalewska. Po jego zakończeniu specjalnie dla gości Aury Adriana Krawcewicz wystąpi z recitalem swoich utworów oraz zaprezentuje przedpremierowo swoją nową piosenkę. Premiera jej najnowszego klipu zaplanowana jest na piątek (22 października).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*