Wiele aktywności, jedno zdrowie. OSiR zaprasza dzieciaki na kajaki

Wiele aktywności, jedno zdrowie. OSiR zaprasza dzieciaki na kajaki

- Kategoria: Sport
0

fot. OSiR

Pływanie w Aquasferze? Oczywiście że tak, ale kajakiem??? My nie boimy się takich wyzwań i dlatego wspólnie z olsztyńskim klubem Kayak Sport Club Olsztyn zapraszamy młodych ludzi na zajęcia kajakarstwa – informuje OSiR Olsztyn.

To jeden z etapów naszego cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie, do udziału w tym spotkaniu zachęcamy dzieci z grupy wiekowej 9-12 lat. Zajęcia odbędą się w sobotę 19 października w Wodnym Centrum-Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera pod okiem doświadczonych trenerów olsztyńskiego klubu. Startujemy o godz. 11:00!

Kajakarstwo na basenie to atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu, świetna zabawa i okazja do bliższego spotkania z nową dyscypliną sportu! Serdecznie zapraszamy, no i zgodnie z dewizą Kayak Club Sport Olsztyn: Bezpiecznie i bez stresu płyń kajakiem do sukcesu!

Przypomnijmy, że nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Za sobą mamy styczniowy marsz Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcu zaproponowaliśmy Wam trening biegowy, w kwietniu zorganizowaliśmy trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się Spotkania z żeglarstwem. Z kolei we wrześniu po raz kolejny zachęciliśmy Was do gry w squasha!

Reasumując: nasz cykl Wiele aktywności, jedno zdrowie to stymulator  poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania odbywają raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Organizujemy spotkania z różnymi dyscyplinami, prezentujemy różne formy ruchu – chodzi o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Gdzie? WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA

Kiedy? 19.10.2019 r., godz. 11:00-12:30

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na zajęcia kajakarskie jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 602 444 008.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus. 20 nowych przypadków na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (17.09) o 652 nowych