Umyślnie wprowadzał auto w poślizg. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci olsztyńskiej drogówki zatrzymali 26- latka, który na ich oczach umyślnie wprowadzał swoje auto w poślizg. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów a jego auto nie jest dopuszczone do ruchu.

W wigilijny wieczór (24.12.2021r.) na skrzyżowaniu ulic Obiegowej i Pstrowskiego policjanci olsztyńskiej drogówki zauważyli mitsubishi, którego kierujący umyślnie wprowadzał pojazd w poślizg stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. W związku z wykonywaniem niebezpiecznych manewrów funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli. Jak się okazało 26- latek posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ponadto, mitsubishi którym się poruszał nie zostało dopuszczone do ruchu. Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany mandatami karnymi. Za złamanie sądowego zakazu 26- latek odpowie przed sądem. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się