Ciekawostki

Sukces castignu FashionTV Model Search w Olsztynie

Warmia jest dla wielu synonimem piękna i ten fakt zdecydowanie potwierdzają FashionTV i partnerzy regionalnego castingu do konkursu FTV Model Search, jaki odbył się sobotę, 1 października w Aura Centrum w Olsztynie.

Już od samego rana pod Aura Centrum w Olsztynie gromadzili się młodzi ludzie, chętni do tego by stanąć w szranki do międzynarodowego konkursu dla przyszłych modeli i modelek FashionTV Model Search 2017. Przyjechało blisko 200 osób z całego regionu.

Jury miało ciężki orzech do zgryzienia ze względu na bardzo wysoki poziom i predyspozycje kandydatów, a do części szkoleniowej i castingu regionalnego mogło się zakwalifikować jedynie 20 osób. Dla przypomnienia warto dodać, że gra toczy się o przepustkę do ogólnokrajowego, a następnie międzynarodowego finału FashionTV Model Search 2017 oraz udział w Paris Fashion Week i kontrakt z francusko- polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency.

Finalistami castingu regionalnego FashionTv Model Search 2017 w Olsztynie zostali Paulina Jakubiec (21 lat) oraz Jakub Tarnowski (18 lat). Tak zwana „Dzika Karta” powędrowała tym razem do jednej z najmłodszych uczestniczek szesnastoletniej Natalii Stach.

Wyboru dokonało jury w składzie: Ylan Anoufa- pochodzący z Francji projektant, malarz i rzeźbiarz o międzynarodowej sławie, właściciel legendarnej marki La Maison Anoufa Paris oraz Dyrektor Artystyczny FashionTV, Maciej Wróbel- uznany dziennikarz i prezenter przez lata związany z Telewizją Polską, Andrzej Matracki – największa sława polskiego fryzjerstwa, wielokrotny Mistrz Świata i zdobywca najważniejszych nagród na polu stylizacji fryzur, ambasador firmy WELLA, Lukas Tomaszewski- fotografik, Monika Perzyna- sylistka gwiazd, Krzysztof Jankiewicz- producent, reżyser i choreograf modowy, od początku związany z konkursem Miss Polski, Nela Chojnowska- Ochnik- piosenkarka, producentka i bizneswoman, Milena Gauer- aktorka i teatrolog związana z Teatrem im. Jaracza w Olsztynie, Mateusz Grędziński – wokalista i osobowość telewizyjna, znany z projektów Bitwa na Głosy i The Voice of Poland, Małgorzata Rydzyńska – aktorka z Teatru im. Jaracza w Olsztynie oraz reprezentująca Aura Centrum w Olsztynie Anna Gospodarek – Dyrektor Centrum.

Wydarzenie wraz z galą finałową prowadził aktor Wojciech Sikora. O choreografię i stylizacje zadbał międzynarodowej sławy, czołowy polski stylista i projektant Bjorn Svenson, makijaże wykonała Marysia Majewska, a stylizacją fryzur zajęli się styliści z Salonu Ania & Ewa Manhattan oraz z Emilia Śliwa Atelier. Przygotowanie modelek i modeli wzięli na siebie Ylan Anoufa oraz Nadya Dementchouk – Model’s Booker i Katti Spepaniuk – choreograf.

Gwiazdą wieczoru była Katarzyna Rozumek – tancerka i właścicielka olsztyńskiego studia tańca Flowin’Style Dance Studio.

Przedsięwzięciu w całej Polsce patronuje FashionTV – pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie. Jej głównymi partnerami są RYL Model Agency i Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Patronami medialnymi są: Fashion TV, RMF MAXXX, Businessman Today, JOY, portale Styl.pl, Maxmodels.pl, Magazyn Galerie Handlowe i portal Galeriehandlowe.pl, FashionPost.pl, Telewizja Warszawa oraz Warsaw Highlights. Regionalnymi Partnerami Medialnymi byli „Gazeta Olsztyńska” i „Nasz Olsztyniak”.

Konkurs Fashion TV Model Search realizowany jest od 2003 roku praktycznie na całym świecie. Kolejne castingi do FashionTV Model Search 2017 odbędą się w Bytomiu (8 października – CH Atrium Plejada) oraz w Pile (22 października – CH Atrium Kasztanowa).

Regulamin i informacje o konkursie na stronie www.fashionvpolska.pl i www.facebook.com/fashontvpolska

Źródło: mat. prasowe FTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*