Śniadanie z Radiem ZET w Olsztynie

Śniadanie z Radiem ZET w Olsztynie

W poniedziałek, 6 września, do Olsztyna zawita „Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET”. Wspólnie z dziennikarzami stacji będzie można nieodpłatnie zjeść ciepłe, pożywne śniadanie i razem z nimi współtworzyć poranny program radiowy.

Śniadaniowe miasteczko Radia ZET powstanie na Rynku Starego Miasta. O 5:30 słuchaczy audycji „Dzień Dobry Bardzo”, wprost z plenerowego studia emisyjnego, przywita jej gospodyni – Agnieszka Kołodziejska. A już od 6:00 będzie można zjeść z nią śniadanie i wziąć udział w tworzeniu jednego z najpopularniejszych porannych programów radiowych w Polsce.

Zestawy śniadaniowe na dzień dobry bardzo będą serwowane do godz. 10:00. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie: zarówno zwolennicy kuchni vege, preferujący posiłki mięsne, czy posiłki na słodko. W menu polska klasyka śniadaniowa z parówkami, kiełbaskami, serami, czy jajecznicą oraz bardziej wykwintne dania. Będzie można także skosztować autorskiego zestawu przygotowanego przez prowadzących audycję „Dzień Dobry Bardzo”, a wszystko popić aromatyczną kawą.

„Prowadzenie programu poza studiem radiowym ma swój niepowtarzalny urok. To okazja do bezpośredniego spotkania i rozmów ze słuchaczami, które nadają audycji zupełnie inny wymiar. Z niecierpliwością czekam na mieszkańców Olsztyna. Przy okazji gorąco polecam autorskie śniadania – które przygotowaliśmy dla Was z Robertem Karpowiczem. Nie zdradzę jednak szczegółów. Trzeba przekonać się samemu, co wykombinowaliśmy. Do zobaczenia i usłyszenia już w poniedziałek!” – mówi Agnieszka Kołodziejska.

Mieszkańcy Olsztyna będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko za darmo posilić się w drodze do pracy czy szkoły, ale też podpatrzeć, jak wygląda praca radiowców od kuchni – zobaczyć mobilne panoramiczne studio emisyjne, wóz satelitarny, czy porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z dziennikarzami Radia ZET.

Olsztyn jest jednym z dziesięciu miast, które jesienią odwiedzą dziennikarze Radia ZET w ramach swojej śniadaniowej trasy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Tragiczny wypadek pod Lutrami. Na auto przewróciło się drzewo

W ostatnim czasie lokalnie występujące silne wiatry dają