Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

40-latek kierujący dostawczym renault nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, gdzie zderzył się z pociągiem. W wyniku zderzenia zginął kierowca auta. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w środę (23.06.2021r.) około godziny 19:00 w miejscowości Bajtkowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-letni kierujący samochodem Renault Master na oznakowanym przejeździe kolejowym nie zastosował się do znaku STOP. W wyniku tego uderzył w bok przejeżdżającego szynobusu relacji Olsztyn-Ełk.

Kierowca był zakleszczony w aucie, dlatego strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, żeby go wyciągnąć. Niestety mężczyzna nie przeżył tego zdarzenia. Jechał sam. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Obsługa i pasażerowie pociągu nie doznali obrażeń.

Teraz pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniane szczegóły tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus