Położył portfel na dach samochodu i… odjechał. Dzięki świadkom odzyskał utracone pieniądze

- Kategoria: Na sygnale
0

O niezwykłym szczęściu i spotkaniu na swojej drodze wielu uczciwych ludzi może mówić pewien mieszkaniec Susza. Mężczyzna przez chwilę nieuwagi zgubił na jednej z ulic w mieście 6000 zł. Dzięki zaangażowaniu wielu osób cała gotówka wróciła do właściciela.

Czasami chwila nieuwagi może być bardzo kosztowna. Przekonał się o tym pewien mieszkaniec Susza (pow. iławski), który tylko na chwilę położył swój portfel nad dachu auta. Kilka chwil później policjanci z Susza zostali poinformowani o znalezieniu pieniędzy.

Wezwani w tej sprawie policjanci ustalili przebieg wydarzeń. Z relacji świadków wynikało, że mieszkaniec Susza wsiadając do samochodu położył swój portfel na dachu pojazdu, zajął się czymś innym i po chwili zapomniał co zrobił z portfelem, wsiadł do auta i ruszył. Kiedy jechał ulicą z dachu samochodu spadł portfel, a z niego wypadły banknoty. Świadkowie tego zdarzenia zatrzymali swoje auta i wspólnie pozbierali pieniądze oraz portfel z dokumentami. Pomógł im w tym pracownik Zakładu Usług Komunalnych w Suszu, który zebrane banknoty przekazał policjantom. A wszystko to zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu. Dzięki uczciwości i życzliwości osób, które za nim jechały odzyskał wszystkie utracone pieniądze.

Na poniższym nagraniu widoczne jest skrzyżowanie, przez które przejeżdżają samochody, z których część się zatrzymuje, a kierowcy wysiadają, by pozbierać rozsypane na jezdni pieniądze.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się