Policjanci szukają świadków przywłaszczenia elementu aparatu słuchowego

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi postępowanie w kierunku przywłaszczenia elementu aparatu słuchowego. Urządzenie zostało zgubione przez 3-letnią dziewczynkę w dniu 18 kwietnia br., która wraz ze swoją mamą ok. południa przechodziła ul. Limanowskiego w okolicy Ronda Bema.

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia elementu aparatu słuchowego. Podczas wykonywania czynności funkcjonariusze zabezpieczyli materiał z kamer ITS oraz monitoring autobusu komunikacji miejskiej. O zdarzeniu powiadomieni zostali również dzielnicowi i wszyscy naczelnicy wydziałów KMP w Olsztynie, którzy na każdej odprawie służbowej przekazują informacje na temat wizerunku i cech charakterystycznych kobiety, która mogła znaleźć urządzenie. Policjanci są w stałym kontakcie z biurem rzeczy znalezionych, ośrodkiem informacji dla osób niepełnosprawnych i ośrodkiem szkolno- wychowawczym dla dzieci  niesłyszących w Olsztynie.

Należy pamiętać również, że urządzenie posiada wycechowany indywidualny numer seryjny w związku z czym może nie pasować do innego urządzenia niż pierwotnie sparowane, jak również nie przyjmie go pod zastaw żaden z lombardów.

Osoby, które były świadkiem zgubienia części aparatu słuchowego i mają informację na temat zdarzenia lub rozpoznają się na monitoringu miejskim i mogą przyczynić się do odnalezienia urządzenia słuchowego proszone są o jak najszybszy kontakt z Policją w Olsztynie. Do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie można stawić się osobiście lub dzwoniąc pod nr tel. 997 / 089-522-34-86.

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już