Na sygnale

Policja ustala okoliczności wypadku na drodze krajowej nr 16

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło około 6 rano na drodze K-16 w okolicy miejscowości Rzeck. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierowca forda najechał na tył peugeota, który zatrzymał się w miejscu gdzie remontowana jest droga. Peugeot został wypchnięty na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwnej strony mazdą. W zdarzeniu uczestniczył również bus, przewożący pasażerów.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano na drodze K-16 w okolicy Rzecka. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierowca jadący fordem najechał na tył peugeota, który zatrzymał się w miejscu gdzie remontowana jest droga.

Peugeot został wypchnięty na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącą z przeciwnej strony mazdą. W zdarzeniu uczestniczył także bus przewożący pasażerów, całe szczęście, nikomu z podróżnych, nic się nie stało, a bus nie został poważnie uszkodzony. 3 osoby z samochodów osobowych zostały przewiezione do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Zorganizowano objazdy drogami technicznymi od strony Biskupca i Kromerowa.

Źródło: KMP Olsztyn (MP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*