Kultura

Nowy singiel, od świeżej grupy muzycznej z Olsztyna „Behind Tracks Crew”

Twórczość Behind Tracks Crew to mieszanka hip hopu, R&B oraz muzyki elektronicznej. W ich utworach można usłyszeć różnorodne brzmienia oraz ciekawe rytmiczne aranżacje, które z pewnością zainteresują każdego miłośnika muzyki.

Ekipa muzyczna się z czterech młodych chłopaków z ogromnym talentem i pasją do muzyki. Każdy z nich posiada duże umiejętności warsztatowe, a jeden z członków grupy, Jagieł, brał nawet udział w jednej z najbardziej znaczących akcji w Polsce na rzecz promocji młodych artystów, „SBM Starter”, oraz był członkiem „Stricte Label”. Grupa tworzy i mieszka w Olsztynie, gdzie nawet powstało już kilka ich teledysków.

Wczoraj (21.08) miała miejsce premiera ich najnowszego singla pt. „Bez”, który łączy wszystkich członków Behind Tracks Crew i daje każdemu z nich szansę na zaprezentowanie swojego indywidualnego stylu i talentu. Muzyka utrzymana jest w bardzo relaksujących, lo-fi klimatach, które wprowadzą nas w wakacyjny nastrój i umilą koniec lata. Całość uzupełniona jest przyjemnym teledyskiem, autorstwa ASOlki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*