Nowy singiel, od świeżej grupy muzycznej z Olsztyna „Behind Tracks Crew”

- Kategoria: Kultura
0

Twórczość Behind Tracks Crew to mieszanka hip hopu, R&B oraz muzyki elektronicznej. W ich utworach można usłyszeć różnorodne brzmienia oraz ciekawe rytmiczne aranżacje, które z pewnością zainteresują każdego miłośnika muzyki.

Ekipa muzyczna się z czterech młodych chłopaków z ogromnym talentem i pasją do muzyki. Każdy z nich posiada duże umiejętności warsztatowe, a jeden z członków grupy, Jagieł, brał nawet udział w jednej z najbardziej znaczących akcji w Polsce na rzecz promocji młodych artystów, „SBM Starter”, oraz był członkiem „Stricte Label”. Grupa tworzy i mieszka w Olsztynie, gdzie nawet powstało już kilka ich teledysków.

Wczoraj (21.08) miała miejsce premiera ich najnowszego singla pt. „Bez”, który łączy wszystkich członków Behind Tracks Crew i daje każdemu z nich szansę na zaprezentowanie swojego indywidualnego stylu i talentu. Muzyka utrzymana jest w bardzo relaksujących, lo-fi klimatach, które wprowadzą nas w wakacyjny nastrój i umilą koniec lata. Całość uzupełniona jest przyjemnym teledyskiem, autorstwa ASOlki.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych